+370 657 73013
0.00€
Tarpinė suma: 0.00 €
PVM (21%): 0.00 €
Iš viso: 0.00 €

0.00€
Tarpinė suma: 0.00 €
PVM (21%): 0.00 €
Iš viso: 0.00 €
+370 657 73013Ultragarsinis oro drėkintuvas Airbi TWIN

Pristatymo laikas: 1-2 d.d.
EAN kodas: 455422-0065
Artikulas: 455422-0065
Prekės kodas:441993463929
109.00 €


KLausti apie prekę


Mūsų savijauta namuose ar biure priklauso nuo įvairių veiksnių: baldų, šviesos, triukšmo, patalpos klimato ir kvapų. Patalpose dažnai įkvepiame daugiau dirgiklių ir teršalų, sukeliančių nemalonius pojūčius, nei stovint gatvėje lauke. Pernelyg sausas oras taip pat turi įtakos mūsų gerai savijautai. Santykinis oro drėgmės lygis, žemesnis nei 40 %, dirgina gleivinę, skatina kosulį bei čiaudulį, tai ypač pasireiškia vaikams ir alergiškiems žmonėms.

Modernaus dizaino ir tylaus veikimo ultragarsinis oro drėkintuvas „Airbi TWIN“ ne tik drėkina, bet ir valo orą bei turi aromaterapijos funkciją. Ultragarso technologijos dėka vanduo yra suskaidomas į mikroskopinių dalelių dulksną, kuri išpurškiama į orą. Tokiu būdu patalpos yra maloniai drėkinamos, sunaudojant itin mažai energijos. Aromaterapijos funkcija sukuria malonią aplinką, geriną nuotaiką, bendrą savijautą ir miego kokybę. 

Įrenginyje yra įmontuotas skaitmeninis drėgmėmatis ir termometras. Ultragarsinis oro drėkintuvas „Airbi TWIN“ gali veikti rankiniu arba automatiniu režimu. Rankiniu režimu vartotojas gali nustatyti dulksnos purškimo intensyvumą (3 lygiai). Automatiniu režimu vartotojas nustato santykinės drėgmės vertę (minimalus drėgnumas 45%, maksimalus 75%), kurią norima pasiekti ir palaikyti. Įmontuotas jonizatorius, skleisdamas neigiamus deguonies jonus papildomai išvalo orą ir suteikia gaivaus oro pojūtį. Ultragarsinis oro drėkintuvas „Airbi TWIN“ gali būti valdomas nuotolinio valdymo pultu arba mygtukais priekiniame skydelyje. Šis oro drėkintuvas turi 5 l vandens bako talpą, kuri aptarnauja patalpas iki 45 m2.

Techninės savybės:

 • Vandens bako talpa: 5 l;
 • Garų emisija: 120–300 ml / h;
 • Sukurto ozono kiekis: <0,05 PPM (pagal ES);
 • Jonų gamyba: 3 000 000 jonų / cm3;
 • Spalva: juoda;
 • Skirta patalpoms: iki 45 m2;
 • Matmenys: 335 x 150 x 285 mm;
 • Energijos suvartojimas: 30 W;
 • Įtampa: 220–240 V, 50/60 Hz;
 • Triukšmo lygis: <35 dB
 • Svoris: 2,6 kg

Privalumai:

 • Tinkamas mažoms ir vidutinėms patalpoms iki 45 m² / 100 m³ / 480 ft² dydžio;
 • Drėkintuvo galia: 30 W;
 • Vandens bako talpa: 5 l;
 • Ultragarsinis vėsios dulksnos purškimas: saugus, nes nėra jokių garų!;
 • Tinkamas miegamiesiems, kūdikių ir vaikų kambariams;
 • Tinkamas žmonėms, kenčiantiems nuo alergijos ar turintiems odos problemų;
 • Drėgmės išgarinimas nuo 120 ml/h iki 300 ml/h;
 • Jonizavimo proceso metu tiekiamas švarus ir deguonies jonais praturtintas oras;
 • Tylus veikimas: < 35 dB;
 • Valdymas nuotolinio valdymo pulteliu arba mygtukais, esančiais po ekranu;
 • Laikmatis 1 – 10 valandų su LCD ekranu ir klaviatūra;
 • Skaitmeninis drėgmėmatis, matuojantis esamą drėgmės lygį;
 • 360° besisukantis purkštuvas;
 • Higieniškas drėkinimas be chemikalų;
 • Ultragarso technologija ir nano sidabro medžiaga, naikinanti bakterijas bei virusus ir sauganti nuo nemalonaus vandens kvapo susidarymo;
 • Keramikinis filtras nukalkinimui;
 • Automatinio išjungimo ir žemo vandens lygio perspėjimo funkcijos;
 • Lengvai pripildomas, valomas ir reguliuojamas;
 • Nedidelės energijos sąnaudos;
 • Permatomas vandens rezervuaras;
 • Puikus kainos ir kokybės santykis;
 • Pritaikymas: vidutinio dydžio patalpoms namuose, biuruose, mokyklose, dienos priežiūros centruose ir t.t.;
 • Patikrintas pagal TÜV GS ir CE.

Atsisiųsti produkto instrukciją

 
Prekės Lietuvoje pristatomos kiekvieną darbo dieną nuo 9.00 iki 18.00. Taip pat prekes galima atsiimti kiekvieno miesto pašto skyriuje Pirkėjui patogiu metu. 
 
Siunta su užsakytomis prekėmis paprastai išsiunčiama per 1–2 darbo dienas po užsakymo gavimo ar jo patvirtinimo, jei nenurodytas kitas prekės pristatymo laikas prekės aprašyme. Jei už prekes mokama ne grynais pinigais (kurjeriui pristačius siuntą), tai užsakymo patvirtinimu laikomas apmokėjimas už prekes per mokėjimai.lt sistemą ar išankstiniu pavedimu.
 
Prekių pristatymo terminas 2-3 dienos yra preliminarus, be to netaikomas tais atvejais, kai Pardavėjo sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Pirkėjas informuojamas apie jo užsakytų prekių trūkumą. Kartu Pirkėjas sutinka, jog išimtiniais atvejais prekių pateikimas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pateikimo sąlygas.
 
Prekių pristatymo įkainiai:
◦    Pristatymas visoje Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją - 2,90 EUR, nepriklausomai nuo užsakymo dydžio, išskyrus vidutinio dydžio ir stambiagabaritines siuntas;
◦    Atsiėmimas miesto pašto skyriuje (įskaitant Kuršių Neriją) - 2,90 EUR, nepriklausomai nuo užsakymo dydžio, išskyrus vidutinio dydžio ir stambiagabaritines siuntas;
◦    Pristatymas į Kuršių Neriją - + 32 EUR, išskyrus vidutinio dydžio ir stambiagabaritines siuntas;
◦    Atsiimant prekes atsiėmimo punkte (M.Mažvydo g. 15, Vilnius), taikomas 1,45 EUR administravimo mokestis;
◦    Užsakymams iki 20 EUR pristatymo suma - + 1,45 EUR;
◦    Vidutinio dydžio siuntų pristatymas - 9,90 EUR;
◦    Stambiagabaričių siuntų pristatymas - 22 EUR.

 
Dėl iškilusių klausimų, prašome susisiekti su www.pirma.lt konsultantais elektroniniu paštu: pagalba@pirma.lt.
 

Už perkamas prekes internetinėje parduotuvėje www.pirma.lt/new galite atsiskaityti Jums patogiausiu būdu: grynais pinigais pristatymo metu,„Maxima" kasose ar spaudos kioskuose, mokėjimo pavedimu, elektronine bankininkyste arba mokėjimo sistema „PayPal", kredito kortele.

Atsiskaitymas grynaisiais pinigais
Pasirinkus šį mokėjimo būdą, Jūs galėsite susimokėti ne užsakymo metu, bet:

1. Kurjeriui pristačius prekes.
Pastaba: mokant pinigus kurjeriui, turėkite tikslią pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme – sąskaitoje.

2. Atsiimant prekes kiekvieno miesto Lietuvos pašto skyriuje. 

3. Per mokėjimai.lt sistemą: „Maxima" kasose, taip pat kioskuose pažymėtuose "Lietuvos spauda" ir "Narvesen"  ženklais visoje Lietuvoje, taip pat visuose AB "Lietuvos pašto" skyriuose ir "PayPost" kioskuose. Pasirinkus šį mokėjimo būdą, turi būti atsispausdinama mokėjimo sąskaita su barkodu, kuri ir pateikiama vienoje iš mokėjimo vietų, sumokant už pasirinktas prekes. Papildomas aptarnavimo mokestis 0,29 EUR.
 
Banko pavedimu
Pasirinkus šį mokėjimo būdą, Jūs galėsite susimokėti už prekes ne užsakymo metu, o pagal suformuotą užsakymo blanką ar gavus sąskaitą iš www.handyhall.lt. Tik pervedant pinigus skiltyje „Mokėjimo paskirtis" nurodykite užsakymo patvirtinimo ar sąskaitos numerį.
Gavėjo pavadinimas: UAB "Komerta"

Gavėjo kodas: 302539775

Gavėjo PVM kodas: LT100005609810

Gavėjo bankas: Nordea Bank Finland Plc Lietuvos skyrius

Banko kodas: 21400

Gavėjo sąskaita: LT502140030002244491

SWIFT kodas: NDEALT2X

Mokėjimo paskirtis: nurodyti užsakymo patvirtinimo numerį
Įmokos kodas: reikia nurodyti užsakymo patvirtinimo numerį.
 
Internetinė bankininkystė
Pasirinkus šį mokėjimo būdą per mokejimai.lt sistemą, Jūs galėsite susimokėti užsakymo metu. Už prekes bus galima susimokėti naudojantis šiomis elektroninės bankininkystės sistemomis: AB bankas "Swedbank" (Swedbank.lt), AB SEB bankas (Ebankas), bankas AB "DNB" (I-linija), Danske bankas (Danske eBankas), AB „Citadele" bankas (Citadele Interneto bankas), AB Nordea bankas (NetBank), AB "Šiaulių bankas" (SB Linija).
Veiksmų eiliškumas naudojantis elektronine bankininkyste:
·       užpildžius užsakymą, sekančiame žingsnyje „Mokėjimo būdo pasirinkimas" pasirinkite „Mokėjimas per mokejimai.lt" sistemą ir šioje sistemoje pasirinkite mokėjimą per savo banką;
·       Jus būsite nukreiptas į banko puslapį ir elektroninės bankininkystės sistemai bus perduoti duomenys bei suma, kurią reikia apmokėti;
·       elektroninės bankininkystės puslapyje prisijunkite įprastu būdu ir sistema jau bus Jums suformavusi mokėjimą už išsirinktas prekes ir Jums beliks tik patvirtinti mokėjimą;
·       patvirtinus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs būsite grąžintas į www.handyhall.lt. Prisijungimas prie elektroninės bankininkystės saugus, nes duomenys naudojami tik prisijungimui prie banko puslapio, o grįžtant į internetinę parduotuvę www.handyhall.lt neperduodami.
 
Mokėjimo sistema „PayPal"
Pasirinkus šį mokėjimo būdą, Jūs galėsite susimokėti užsakymo metu. Renkantis šį mokėjimo būdą Jūs busite nukreipti į "PayPal" sąskaitą.

Kreditine/debetine kortele
Pasirinkus šį mokėjimo būdą, Jūs galėsite susimokėti užsakymo metu. Už prekes bus galima susimokėti Jūsų turima kreditine/debetine kortele naudojantis elektronine atsiskaitymų sistema. 

„MoQ“ pinigine išmaniajame telefone
„MoQ“ – tai piniginė Jūsų išmaniajame telefone, kuriai nereikia kortelių ir grynųjų pinigų. „MoQ“ programėlę nemokamai galite atsisiųsti iš „App Store“ arba „Google Play“ parduotuvių savo išmaniuosiuose telefonuose. Daugiau informacijos apie šį apmokėjimo būdą galite rasti svetainėje www.moq.lt.
 
Dėl iškilusių klausimų, prašome susisiekti su www.pirma.lt konsultantais elektroniniu paštu: pagalba@pirma.lt.