+370 657 73013
0.00€
Tarpinė suma: 0.00 €
PVM (21%): 0.00 €
Iš viso: 0.00 €

0.00€
Tarpinė suma: 0.00 €
PVM (21%): 0.00 €
Iš viso: 0.00 €
+370 657 73013Dulkių siurblys robotas QQ6+ su drėgno valymo funkcija

Pristatymo laikas: 2 - 4 darbo dienos
Artikulas: GPQQ6
Prekės kodas:416468257550
339.00 €


KLausti apie prekę


Tai pats naujausias Clean Mate robotų dulkių siurblių QQ6 serijos modelis. Jis ne tik siurbia, bet ir drėgnai valo paviršius! Naujas siurblys turi ne tik įprastus besisukančius šoninius ir pagrindinį šepetėlius, kurie siurbia, bet ir vandens talpą. Jūs galite pasirinkti kaip paprastą siurbimo funkciją, taip ir papildomai atlikti drėgną valymą. 

Siurblys valo visus paviršius – medines ir plytelių grindis, laminatą, o taip pat ir kilimus. Be įprastinių funkcijų, tokių kaip automatinis valymas, valymo laiko nustatymas, automatinio įkrovimo, robotas turi UV lempą, kurios pagalba naikinamos bakterijos. Kitiems siurbliams neįprastas dalykas yra keičiamas viršelis, kurį galite suderinti su savo interjeru. 
QQ6 gali dirbti automatiniu SPOT režimu arba savarankiškais 5 valymo režimais, priklausomai nuo situacijos:
 • SPOT: pradžioje robotas "skanuoja" patalpas ir vertina užterštumo lygį, o po to savarankiškai pasirenka optimalią valymo programą;
 • spiralė: robotas juda klasikiniu būdu nuo centro iki patalpų kraštų pagal spiralę ir valo paviršių;
 • atbulinė spiralė: siurblys taip pat sistemingai valo paviršius, bet juda nuo sienų centro link, palaipsniui mažinant spiralę;
 • daugiakampis: valydamas siurblys juda pagal penkiakampę trajektoriją;
 • palei sieną: siurblys apibrėžia patalpų ribas ir juda pagal sienas, valydamas pakraščius, o taip pat ir aplink stambius baldus;
 • Z-formos: siurblys vieną ar keletą kartų juda paviršiumi dideliais zigzago judesiais – šis režimas tinka valyti dideles, pakankamai atviras erdves.

Robotas turi jutiklius, kurie apsaugo nuo susidūrimo. Šiuos jutiklius galima išjungti rankiniu būdu, kad siurblys pakankamai arti priartėtų prie sienų ir baldų. Antikritimo funkcija apsaugos siurblį nuo kritimo nuo laiptų ar kitos aukštos vietos. Taip pat turi savarankiškos pagalbos funkciją – praėjus 10 sek. po neįprastos situacijos, jis automatiškai išsijungs.

Jis ypač žemas, todėl valys po lova ar sofa. Patogus valdymas distancinio pultelio pagalba. 

Kai valymo metu baterija ims sekti, siurblys pats grįš į pasikrovimo vietą. Virtuali siena blokuos tas vietas, kuriose siurblys nepageidaujamas. Pasižymi mažu triukšmu  (55 dB) bei energijos taupymu. Turi atminties funkciją – po pilno pakrovimo jis vėl valys automatiniu režimu. Siurblys turi ypač didelį dulkių konteinerį bei HEPA filtrą.

Du šoniniai šepetėliai užtikrina efektyvų valymą. Siurblio valymo modulis nėra užfiksuotas, kaip tai būna įprastai, jis yra plaukiojantis. Priklausomai nuo valomo paviršiaus (plytelės, parketas, kilimas ir t.t.) bei užterštumo jis gali keisti aukštį, kas garantuoja aukštą valymo efektyvumą. 

Siurblys turi turbo-šepetuką, kuris pagamintas pagal naujausias technologijas. Šepetuko pagrindas pagamintas iš legiruoto plieno ir aliuminio, todėl jis ypač tvirtas ir ilgaamžis. Be to, jį galima lengvai išardyti ir greitai išvalyti. 

Funkcijos
 • Sausas ir drėgnas valymas
 • Purvo aptikimas          
 • Signalizacijos funkcija           
 • LCD ekranas                  
 • Virtuali siena - akustinė sienelė
 • Nuotolinio valdymo pultas 
 • Anti-kritimo funkcija  
 • Savęs pakrovimas        
 • Valymo laiko nustatymas - bet kuriuo metu
 • Darbo laiko nustatymas          
 • Savidiagnostika                   
 • Ultravioletinė šviesa          
 • Susidūrimų vengimas

Komplektacija 
 • Siurblys
 • Pakrovimo stotis
 • Atsarginių dalių dėžutė (šoniniai šepetėliai *1 + filtras* 1)
 • Distancinis valdymas
 • Akumuliatorius  ( įdėtas į siurblį)
 • Įkroviklis
 • Virtuali siena
 • Valymo šepetėlis
 • Įrankis plaukų valymui
 • Vandens talpa su sauso ir drėgno valymo servetėlėmis
 • Instrukcija

Spalva: juoda/balta
Vidutinė galia , W: 25
Įtampa, V: 100-240 Voltage DC 14.4
Triukšmas, DB: ≤55
Šiukšliadėžės talpa, l: 0.4
Baterijos talpa, mA: Ni-MH2200
Įkrovimo laikas, val.: 2,5-3
Darbo laikas, min: 80
Roboto išmatavimai, Dia*A: 330*80
Svoris, kg: 3.7
Dėžutės išmatavimai,I*P*A: 530*390*140
Bendras pakuotės svoris, kg: 4.6
Gamintojas: FRC, Ltd – didžiausias robotų dulkių siurblių gamintojas Pietryčių Azijoje, turintis tarptautinius kokybės sertifikatus ( CE, RoHs ir GS).
 
Prekės Lietuvoje pristatomos kiekvieną darbo dieną nuo 9.00 iki 18.00. Taip pat prekes galima atsiimti kiekvieno miesto pašto skyriuje Pirkėjui patogiu metu. 
 
Siunta su užsakytomis prekėmis paprastai išsiunčiama per 1–2 darbo dienas po užsakymo gavimo ar jo patvirtinimo, jei nenurodytas kitas prekės pristatymo laikas prekės aprašyme. Jei už prekes mokama ne grynais pinigais (kurjeriui pristačius siuntą), tai užsakymo patvirtinimu laikomas apmokėjimas už prekes per mokėjimai.lt sistemą ar išankstiniu pavedimu.
 
Prekių pristatymo terminas 2-3 dienos yra preliminarus, be to netaikomas tais atvejais, kai Pardavėjo sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Pirkėjas informuojamas apie jo užsakytų prekių trūkumą. Kartu Pirkėjas sutinka, jog išimtiniais atvejais prekių pateikimas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pateikimo sąlygas.
 
Prekių pristatymo įkainiai:
◦    Pristatymas visoje Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją - 2,90 EUR, nepriklausomai nuo užsakymo dydžio, išskyrus vidutinio dydžio ir stambiagabaritines siuntas;
◦    Atsiėmimas miesto pašto skyriuje (įskaitant Kuršių Neriją) - 2,90 EUR, nepriklausomai nuo užsakymo dydžio, išskyrus vidutinio dydžio ir stambiagabaritines siuntas;
◦    Pristatymas į Kuršių Neriją - + 32 EUR, išskyrus vidutinio dydžio ir stambiagabaritines siuntas;
◦    Atsiimant prekes atsiėmimo punkte (M.Mažvydo g. 15, Vilnius), taikomas 1,45 EUR administravimo mokestis;
◦    Užsakymams iki 20 EUR pristatymo suma - + 1,45 EUR;
◦    Vidutinio dydžio siuntų pristatymas - 9,90 EUR;
◦    Stambiagabaričių siuntų pristatymas - 22 EUR.

 
Dėl iškilusių klausimų, prašome susisiekti su www.pirma.lt konsultantais elektroniniu paštu: pagalba@pirma.lt.
 

Už perkamas prekes internetinėje parduotuvėje www.pirma.lt/new galite atsiskaityti Jums patogiausiu būdu: grynais pinigais pristatymo metu,„Maxima" kasose ar spaudos kioskuose, mokėjimo pavedimu, elektronine bankininkyste arba mokėjimo sistema „PayPal", kredito kortele.

Atsiskaitymas grynaisiais pinigais
Pasirinkus šį mokėjimo būdą, Jūs galėsite susimokėti ne užsakymo metu, bet:

1. Kurjeriui pristačius prekes.
Pastaba: mokant pinigus kurjeriui, turėkite tikslią pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme – sąskaitoje.

2. Atsiimant prekes kiekvieno miesto Lietuvos pašto skyriuje. 

3. Per mokėjimai.lt sistemą: „Maxima" kasose, taip pat kioskuose pažymėtuose "Lietuvos spauda" ir "Narvesen"  ženklais visoje Lietuvoje, taip pat visuose AB "Lietuvos pašto" skyriuose ir "PayPost" kioskuose. Pasirinkus šį mokėjimo būdą, turi būti atsispausdinama mokėjimo sąskaita su barkodu, kuri ir pateikiama vienoje iš mokėjimo vietų, sumokant už pasirinktas prekes. Papildomas aptarnavimo mokestis 0,29 EUR.
 
Banko pavedimu
Pasirinkus šį mokėjimo būdą, Jūs galėsite susimokėti už prekes ne užsakymo metu, o pagal suformuotą užsakymo blanką ar gavus sąskaitą iš www.handyhall.lt. Tik pervedant pinigus skiltyje „Mokėjimo paskirtis" nurodykite užsakymo patvirtinimo ar sąskaitos numerį.
Gavėjo pavadinimas: UAB "Komerta"

Gavėjo kodas: 302539775

Gavėjo PVM kodas: LT100005609810

Gavėjo bankas: Nordea Bank Finland Plc Lietuvos skyrius

Banko kodas: 21400

Gavėjo sąskaita: LT502140030002244491

SWIFT kodas: NDEALT2X

Mokėjimo paskirtis: nurodyti užsakymo patvirtinimo numerį
Įmokos kodas: reikia nurodyti užsakymo patvirtinimo numerį.
 
Internetinė bankininkystė
Pasirinkus šį mokėjimo būdą per mokejimai.lt sistemą, Jūs galėsite susimokėti užsakymo metu. Už prekes bus galima susimokėti naudojantis šiomis elektroninės bankininkystės sistemomis: AB bankas "Swedbank" (Swedbank.lt), AB SEB bankas (Ebankas), bankas AB "DNB" (I-linija), Danske bankas (Danske eBankas), AB „Citadele" bankas (Citadele Interneto bankas), AB Nordea bankas (NetBank), AB "Šiaulių bankas" (SB Linija).
Veiksmų eiliškumas naudojantis elektronine bankininkyste:
·       užpildžius užsakymą, sekančiame žingsnyje „Mokėjimo būdo pasirinkimas" pasirinkite „Mokėjimas per mokejimai.lt" sistemą ir šioje sistemoje pasirinkite mokėjimą per savo banką;
·       Jus būsite nukreiptas į banko puslapį ir elektroninės bankininkystės sistemai bus perduoti duomenys bei suma, kurią reikia apmokėti;
·       elektroninės bankininkystės puslapyje prisijunkite įprastu būdu ir sistema jau bus Jums suformavusi mokėjimą už išsirinktas prekes ir Jums beliks tik patvirtinti mokėjimą;
·       patvirtinus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs būsite grąžintas į www.handyhall.lt. Prisijungimas prie elektroninės bankininkystės saugus, nes duomenys naudojami tik prisijungimui prie banko puslapio, o grįžtant į internetinę parduotuvę www.handyhall.lt neperduodami.
 
Mokėjimo sistema „PayPal"
Pasirinkus šį mokėjimo būdą, Jūs galėsite susimokėti užsakymo metu. Renkantis šį mokėjimo būdą Jūs busite nukreipti į "PayPal" sąskaitą.

Kreditine/debetine kortele
Pasirinkus šį mokėjimo būdą, Jūs galėsite susimokėti užsakymo metu. Už prekes bus galima susimokėti Jūsų turima kreditine/debetine kortele naudojantis elektronine atsiskaitymų sistema. 

„MoQ“ pinigine išmaniajame telefone
„MoQ“ – tai piniginė Jūsų išmaniajame telefone, kuriai nereikia kortelių ir grynųjų pinigų. „MoQ“ programėlę nemokamai galite atsisiųsti iš „App Store“ arba „Google Play“ parduotuvių savo išmaniuosiuose telefonuose. Daugiau informacijos apie šį apmokėjimo būdą galite rasti svetainėje www.moq.lt.
 
Dėl iškilusių klausimų, prašome susisiekti su www.pirma.lt konsultantais elektroniniu paštu: pagalba@pirma.lt.