+370 657 73013
0.00€
Tarpinė suma: 0.00 €
PVM (21%): 0.00 €
Iš viso: 0.00 €

0.00€
Tarpinė suma: 0.00 €
PVM (21%): 0.00 €
Iš viso: 0.00 €
+370 657 73013Lauko ugniakuras DRAKONAS (1000x250x250)

Pristatymo laikas: 2 savaitės
Artikulas: LUGNDR
Prekės kodas:629168188199
159.20 €199.00 €


KLausti apie prekę


Mėgaukitės lauko ugniakuro skleidžiama šviesa ir šiluma.

Ugniakuras yra gražus meno kūrinys, kurį galima pastatyti sode, kieme ar kitoje Jūsų pasirinktoje vietoje ir mėgautis skleidžiama malonia šiluma ir ugnies žaismu.

Ugniakuro plokštumos išraižytos įvairiais ornamentais bei motyvais, kurie gražiai atrodo degant ugniai, ugniakuras apsaugo ugnį nuo vėjo ir spinduliuoja jaukią šilumą.

Ugniakuras gali būti naudojamas daug kartų. Sudėjus medieną į gaminį ir uždegus gaunamas kamino efektas: malkos gerai sudega, neišsibarsto pelenai, pelenai ir nuodėguliai lieka gaminio dugne. Apatinė gaminio plokštelė neleidžia pelenams pasklisti po žemę. Degimas vyksta beveik be dūmų.

Ornamentai plokštumose išpjaustomi rankiniu arba lazeriniu būdu. Gaminį galima visus metus laikyti lauke. Jei nėra galimybės panaudoti ugnies, galima įrengti elektrinį apšvietimą ugniakuro viduje. Tada gaminį galėsite naudoti ir patalpose.
Lauko ugniakurą būtina statyti tik ant nedegių paviršių. Jei ugniakurą planuojate statyti ant vejos, padėkite po ja akmens ar keramikos plokštę, apie 50×50 cm arba didesnį apie 5 cm storio indą. Kitaip Jūsų veja bus apgadinta, nes gaminio naudojimo metu jo apačia  (maždaug 1 metro spinduliu) yra labai karšta. Ugniakurą galite naudoti keramikos dubenėlyje. Tada pelenai subyrės į dubenį.

Atkreipkite dėmesį į pakankamą atstumą nuo degių objektų! Be to, stebėkite dominuojančią vėjo kryptį (kibirkštys)! Jei įmanoma, naudokite ploną ilgą mediena, ji gamina mažai kibirkščių ir šviesią liepsną. Malkos turi būti sausos, mediena –  buko, beržo, liepos, klevo arba vaismedžių, lentelių formos. Idealiai tinka malkos, neturinčios žievės.

Uždegti ugniakurą gana paprasta. Gaminio apačioje sudėkite smulkiai suskaldytą medieną ant popieriaus ar uždegimo kaladėlių, tada dėkite stambesnes malkas. Pro gaminio plokštumose esančias ertmes uždekite popierių ar uždegimo kaladėlę. Uždegama tik iš apačios. Malkos, kurios bus papildomai dedamos į ugniakurą, turėtų nuslysti kiek įmanoma žemyn, priklausomai nuo norimo ugnies aukščio. Malkas dėkite iš viršaus! Nedėkite per daug malkų iš karto. Gaminio viduje degimo metu venkite susidarančių (dedant malkas) tuščių ertmių.

Ugniakuras šviečia geriausiai, kai naudojamos ilgos siauros malkos, optimalus jų ilgis maždaug 40 – 70 cm (lentelės arba plonesnių rąstų arba šakų mediena yra tinkamiausia). Kai kuri degioji mediena turi didelį mineralinių medžiagų kiekį (pvz., eglė, pušis,  vynmedžių mediena ir t.t.). Tai gali sukelti padidėjusį ,,sniego efektą“. Dėl didelio mineralinių medžiagų kiekio ypač žievė visiškai nesudega. Tai sukelia pelenų dribsnius, kurie atsiradus kamino efektui kyla aukštyn. Aplinka yra ,,apsningama“. Bet tai nekenksminga ir nėra išvengiamas efektas. Siekiant sumažinti šį poveikį, patariama deginti medieną be žievės. Tai sumažina ,,sniego efektą“. Nepatariama naudoti apdorotą medieną (lakuota, dažyta ir kt. mediena) – gresia ūminis perkaitimas ir pavojus aplinkai!!

Pučiant stipriam vėjui ar užsitęsus sausrai dėl gaisro pavojaus ugniakuro patartina nekurti. Būkite atsargūs ir prižiūrėkite gaminį degimo metu.

Maistą gaminti ant lauko ugniakuro patartina, kai malkos pakankamai sukrenta į apačią, kai atvira ugnis nesiekia viršaus (kepant mėsą). Šildant maistą ugnis gali siekti viršų.

Po deginimo ugniakurui leiskite atvėsti ir tada išvalykite pelenus. Ugniakuras gali likti lauke (padengiama rūdžių). Jeigu rūdžių padengimas nepageidaujamas, ištepkite gaminį  augaliniu aliejumi arba purškiamuoju vašku, gaminys turėtų būti saugomas sausoje patalpoje.

Pastaba: mažoje teritorijoje ugniakuras nėra labai tinkama naudoti dėl didelės šilumos ir kibirkščių. Dėl labai aukštos temperatūros ir dūmtraukio poveikio gali atsirasti lengvas gaminio deformavimasis. To ilgainiui neišvengiama, tai ne kokybės trūkumas. Deformavęsis gaminys gali būti lengvai ištiesinamas, pvz., plaktuku.

 Linkime daug jaukių akimirkų su Jūsų lauko ugniakuru!
Išmatavimai, mm: 1000x250x250
Gaminamas iš: 2 mm plieno lakštų
Svoris, kg: apie 15
Gamintojas: Lietuva
 
Prekės Lietuvoje pristatomos kiekvieną darbo dieną nuo 9.00 iki 18.00. Taip pat prekes galima atsiimti kiekvieno miesto pašto skyriuje Pirkėjui patogiu metu. 
 
Siunta su užsakytomis prekėmis paprastai išsiunčiama per 1–2 darbo dienas po užsakymo gavimo ar jo patvirtinimo, jei nenurodytas kitas prekės pristatymo laikas prekės aprašyme. Jei už prekes mokama ne grynais pinigais (kurjeriui pristačius siuntą), tai užsakymo patvirtinimu laikomas apmokėjimas už prekes per mokėjimai.lt sistemą ar išankstiniu pavedimu.
 
Prekių pristatymo terminas 2-3 dienos yra preliminarus, be to netaikomas tais atvejais, kai Pardavėjo sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Pirkėjas informuojamas apie jo užsakytų prekių trūkumą. Kartu Pirkėjas sutinka, jog išimtiniais atvejais prekių pateikimas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pateikimo sąlygas.
 
Prekių pristatymo įkainiai:
◦    Pristatymas visoje Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją - 2,90 EUR, nepriklausomai nuo užsakymo dydžio, išskyrus vidutinio dydžio ir stambiagabaritines siuntas;
◦    Atsiėmimas miesto pašto skyriuje (įskaitant Kuršių Neriją) - 2,90 EUR, nepriklausomai nuo užsakymo dydžio, išskyrus vidutinio dydžio ir stambiagabaritines siuntas;
◦    Pristatymas į Kuršių Neriją - + 32 EUR, išskyrus vidutinio dydžio ir stambiagabaritines siuntas;
◦    Atsiimant prekes atsiėmimo punkte (M.Mažvydo g. 15, Vilnius), taikomas 1,45 EUR administravimo mokestis;
◦    Užsakymams iki 20 EUR pristatymo suma - + 1,45 EUR;
◦    Vidutinio dydžio siuntų pristatymas - 9,90 EUR;
◦    Stambiagabaričių siuntų pristatymas - 22 EUR.

 
Dėl iškilusių klausimų, prašome susisiekti su www.pirma.lt konsultantais elektroniniu paštu: pagalba@pirma.lt.
 

Už perkamas prekes internetinėje parduotuvėje www.pirma.lt/new galite atsiskaityti Jums patogiausiu būdu: grynais pinigais pristatymo metu,„Maxima" kasose ar spaudos kioskuose, mokėjimo pavedimu, elektronine bankininkyste arba mokėjimo sistema „PayPal", kredito kortele.

Atsiskaitymas grynaisiais pinigais
Pasirinkus šį mokėjimo būdą, Jūs galėsite susimokėti ne užsakymo metu, bet:

1. Kurjeriui pristačius prekes.
Pastaba: mokant pinigus kurjeriui, turėkite tikslią pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme – sąskaitoje.

2. Atsiimant prekes kiekvieno miesto Lietuvos pašto skyriuje. 

3. Per mokėjimai.lt sistemą: „Maxima" kasose, taip pat kioskuose pažymėtuose "Lietuvos spauda" ir "Narvesen"  ženklais visoje Lietuvoje, taip pat visuose AB "Lietuvos pašto" skyriuose ir "PayPost" kioskuose. Pasirinkus šį mokėjimo būdą, turi būti atsispausdinama mokėjimo sąskaita su barkodu, kuri ir pateikiama vienoje iš mokėjimo vietų, sumokant už pasirinktas prekes. Papildomas aptarnavimo mokestis 0,29 EUR.
 
Banko pavedimu
Pasirinkus šį mokėjimo būdą, Jūs galėsite susimokėti už prekes ne užsakymo metu, o pagal suformuotą užsakymo blanką ar gavus sąskaitą iš www.handyhall.lt. Tik pervedant pinigus skiltyje „Mokėjimo paskirtis" nurodykite užsakymo patvirtinimo ar sąskaitos numerį.
Gavėjo pavadinimas: UAB "Komerta"

Gavėjo kodas: 302539775

Gavėjo PVM kodas: LT100005609810

Gavėjo bankas: Nordea Bank Finland Plc Lietuvos skyrius

Banko kodas: 21400

Gavėjo sąskaita: LT502140030002244491

SWIFT kodas: NDEALT2X

Mokėjimo paskirtis: nurodyti užsakymo patvirtinimo numerį
Įmokos kodas: reikia nurodyti užsakymo patvirtinimo numerį.
 
Internetinė bankininkystė
Pasirinkus šį mokėjimo būdą per mokejimai.lt sistemą, Jūs galėsite susimokėti užsakymo metu. Už prekes bus galima susimokėti naudojantis šiomis elektroninės bankininkystės sistemomis: AB bankas "Swedbank" (Swedbank.lt), AB SEB bankas (Ebankas), bankas AB "DNB" (I-linija), Danske bankas (Danske eBankas), AB „Citadele" bankas (Citadele Interneto bankas), AB Nordea bankas (NetBank), AB "Šiaulių bankas" (SB Linija).
Veiksmų eiliškumas naudojantis elektronine bankininkyste:
·       užpildžius užsakymą, sekančiame žingsnyje „Mokėjimo būdo pasirinkimas" pasirinkite „Mokėjimas per mokejimai.lt" sistemą ir šioje sistemoje pasirinkite mokėjimą per savo banką;
·       Jus būsite nukreiptas į banko puslapį ir elektroninės bankininkystės sistemai bus perduoti duomenys bei suma, kurią reikia apmokėti;
·       elektroninės bankininkystės puslapyje prisijunkite įprastu būdu ir sistema jau bus Jums suformavusi mokėjimą už išsirinktas prekes ir Jums beliks tik patvirtinti mokėjimą;
·       patvirtinus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs būsite grąžintas į www.handyhall.lt. Prisijungimas prie elektroninės bankininkystės saugus, nes duomenys naudojami tik prisijungimui prie banko puslapio, o grįžtant į internetinę parduotuvę www.handyhall.lt neperduodami.
 
Mokėjimo sistema „PayPal"
Pasirinkus šį mokėjimo būdą, Jūs galėsite susimokėti užsakymo metu. Renkantis šį mokėjimo būdą Jūs busite nukreipti į "PayPal" sąskaitą.

Kreditine/debetine kortele
Pasirinkus šį mokėjimo būdą, Jūs galėsite susimokėti užsakymo metu. Už prekes bus galima susimokėti Jūsų turima kreditine/debetine kortele naudojantis elektronine atsiskaitymų sistema. 

„MoQ“ pinigine išmaniajame telefone
„MoQ“ – tai piniginė Jūsų išmaniajame telefone, kuriai nereikia kortelių ir grynųjų pinigų. „MoQ“ programėlę nemokamai galite atsisiųsti iš „App Store“ arba „Google Play“ parduotuvių savo išmaniuosiuose telefonuose. Daugiau informacijos apie šį apmokėjimo būdą galite rasti svetainėje www.moq.lt.
 
Dėl iškilusių klausimų, prašome susisiekti su www.pirma.lt konsultantais elektroniniu paštu: pagalba@pirma.lt.