+370 657 73013
0.00€
Tarpinė suma: 0.00 €
PVM (21%): 0.00 €
Iš viso: 0.00 €

0.00€
Tarpinė suma: 0.00 €
PVM (21%): 0.00 €
Iš viso: 0.00 €
+370 657 73013Siurblys robotas Moneual ME770 St 2800

Pristatymo laikas: 2 - 4 darbo dienos
Artikulas: ME770
Prekės kodas:149555477313
540.00 €


KLausti apie prekę


Robotas dulkių siurblys, galintis siurbti bei šluostyti 150 m² plotą. Ypatingai ilgai tarnaujanti, specialiai vartotojo užsakymu komplektuojama 2800mAh baterija, sensorinis valdymo skydelis, vienas galingiausių variklių. Papildoma drėgno šluostymo funkcija maksimaliai švarai užtikrinti.

Su 3 metų garantija.

Moneual ME770 Style- hibridinis robotas siurblys su SVM (Smart Vision Mapping) technologija, galintis siurbti ir valyti tuo pačiu metu arba naudoti kiekvieną iš šių funkcijų atskirai. Ko gero, tai pats technologiškai moderniausias robotas siurblys, šiuo metu esantis rinkoje.

 • Hibridinis robotas dulkių siurblys- gali siurbti ir šluostyti grindis;
 • Smart Vision Mapping technologija- racionalus patalpų valymas;
 • Daugiasluoksnis filtras su HEPA filtru;
 • Ilgai tarnaujanti ir talpi ličio geležies fosfatų (LiFePo4) 2800mAh baterija, komplektuojama pagal specialų vartotojo užsakymą;
 • Galingumas 20W;
 • Mikro pluošto šluostė kietų grindų nuvalymui;
 • 150 ml vandens rezervuaras, iš kurio drėkinama šluostė.

Ypatumai plačiau:

 • Hibridinis valymas: gali siurbti arba valyti, arba atlikti abi funkcijas vienu metu.
 • 10 skirtingu valymo programų: siurbimas, kombinuotas siurbimo- valymo, automatinis valymas,  intensyvus valymas, rankinio valdymo valymas (nuotoliniu pulteliu), šešėlinis valymas (po lovomis ir kitose tamsiose vietose), programuojamas valymas (pagal nustatytą laiką).
 • Naujausia kamerinės navigacijos sistema: sensorių bei kameros technologijų SVM (Smart Vision Mapping) sistema per trumpiausią laiką leidžia racionaliai išvalyti reikiamą plotą. Ši sistema sudaryta iš gyro sensoriaus bei kameros fiksuojančios aplinką 20 kadrų per sekundę greičiu. Ši sistema leidžia robotui nustatyti savo lokaciją, judėti ten, kur dar nebuvo valyta. 
 • Ilgas valymo laikas: Moneual ME770 gali efektyviai valyti namus apie 2 valandas. Tai vienas galingiausių namų robotų rinkoje.
 • Pilnai automatizuotas: paleistas tiesiogiai ar užprogramuotas, šis robotas siurblys tvarkingai atliks jam pavestas užduotis- siurbti arba valyti. 
 • Valomo paviršiaus įvairovė: Moneual ME770 robotas sėkmingai siurbia nuo visų kietų grindų paviršių bei įvairaus storio kilimų. Įtaisytas rezervuaras su mikropluošto šluoste gali nuvalyti įvairaus kietų grindų tipo paviršius. 
 • Didelis valymo plotas: šis robotas gali lengvai išvalyti apie 150 m²* plotą ir nesustodamas dirbti apie 90 min. (*su 2800 mAh baterija).
 • Efektyviai valo po baldais: naudojama pirma pasaulyje šešėlių valymo funkcija ONR (Optical Recognition Night), tad Moneual ME770 robotas gali sėkmingai darbuotis po įvairiais baldais- sofomis, lovomis ir kitose įprastais siurbliais sunkiau išvalomose vietose, mat roboto aukštis tik 8,5cm.
 • Kampų valytojas: dviem šoniniais šepetėliais robotas kruopščiai išvalys susikaupusius nešvarumus ir susiurbs juos. Šjungus pecialią kampų valymo programą, siurblys kruopščiai išvalys patalpų perimetrą, t.y. važiuos ir siurbs palei sienas.
 • Drėgno valymo sistema: talpus 150ml rezervuaras mikropluošto šluostę gali ilgai drėkinti, tad grindys visą roboto darbo laiką bus šluostomos drėgnai, tad net prilipęs purvas, kurio neįveikia oro srovė nušluostomas*.
* Ši papildoma funkcija gali nepasiteisinti ant slidžių paviršių.
 • Galingas variklis: siurblyje įmontuotas galingas BLDC variklis pasižymintis didele siurbimo galia.
 • Plačios siurbimo ribos: įmontuota galinga Staubsaugroboters sistema leidžia siurbti dideliu atstumu aplink robotą. 
 • Nukritimo apsauga: įmontuoti aukščio sensoriai akimirksniu sustabdo robotą prie laiptų ribos, taip neleisdami jam nukristi.
 • Įkrovimo bazės identifikacija: Moneual H68 Pro robotas greitai nustato įkrovimo įrenginio (bazės) dislokaciją ir prireikus pats grįžta įsikrauti bei vėl tęsti darbą.
 • Galinga baterija:  Moneual ME770 turi aplinkai draugišką ir galingą naujausios kartos ličio geležies fosfatų (LiFePo4) bateriją, tarnaujančia 3 kartus ilgiau nei kitos robotuose šiuo metu naudojamos baterijos. Ši baterija gali būti įkraunama/iškraunama net 1000 kartų. 
 • Keturių sluoksnių filtras užtikrina, kad surinkti nešvarumai patikimai sulaikomi ir lieka šiukšlių konteineryje.

Komplektacija

 

 • Robotas siurblys ME770 Style
 • Įkrovimo bazė
 • Įkrovimo laidas su adaptoriumi
 • Nuotolinio valdymo pultelis su baterijomis (2x AAA baterijos)
 • Šoniniai šepetėliai
 • Valymo šepetėlis
 • Vandens rezervuaras šluostymo funkcijai su 2 didelėmis šluostėmis
 • Šluosčių valymo šepetys
 • Instrukcija

 

Spalva: raudona

Gamintojas: Moneual (P. Korėja)

Garantijarobotui 3 metai, baterijai 12 mėn.

Vandens rezervuaras, iš kurio drėkinama šluostė, ml: 150
Galingumas, W: 20
Spalva: Raudona
Gamintojas: P. Korėja
Garantija: 3 metai
 
Prekės Lietuvoje pristatomos kiekvieną darbo dieną nuo 9.00 iki 18.00. Taip pat prekes galima atsiimti kiekvieno miesto pašto skyriuje Pirkėjui patogiu metu. 
 
Siunta su užsakytomis prekėmis paprastai išsiunčiama per 1–2 darbo dienas po užsakymo gavimo ar jo patvirtinimo, jei nenurodytas kitas prekės pristatymo laikas prekės aprašyme. Jei už prekes mokama ne grynais pinigais (kurjeriui pristačius siuntą), tai užsakymo patvirtinimu laikomas apmokėjimas už prekes per mokėjimai.lt sistemą ar išankstiniu pavedimu.
 
Prekių pristatymo terminas 2-3 dienos yra preliminarus, be to netaikomas tais atvejais, kai Pardavėjo sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Pirkėjas informuojamas apie jo užsakytų prekių trūkumą. Kartu Pirkėjas sutinka, jog išimtiniais atvejais prekių pateikimas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pateikimo sąlygas.
 
Prekių pristatymo įkainiai:
◦    Pristatymas visoje Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją - 2,90 EUR, nepriklausomai nuo užsakymo dydžio, išskyrus vidutinio dydžio ir stambiagabaritines siuntas;
◦    Atsiėmimas miesto pašto skyriuje (įskaitant Kuršių Neriją) - 2,90 EUR, nepriklausomai nuo užsakymo dydžio, išskyrus vidutinio dydžio ir stambiagabaritines siuntas;
◦    Pristatymas į Kuršių Neriją - + 32 EUR, išskyrus vidutinio dydžio ir stambiagabaritines siuntas;
◦    Atsiimant prekes atsiėmimo punkte (M.Mažvydo g. 15, Vilnius), taikomas 1,45 EUR administravimo mokestis;
◦    Užsakymams iki 20 EUR pristatymo suma - + 1,45 EUR;
◦    Vidutinio dydžio siuntų pristatymas - 9,90 EUR;
◦    Stambiagabaričių siuntų pristatymas - 22 EUR.

 
Dėl iškilusių klausimų, prašome susisiekti su www.pirma.lt konsultantais elektroniniu paštu: pagalba@pirma.lt.
 

Už perkamas prekes internetinėje parduotuvėje www.pirma.lt/new galite atsiskaityti Jums patogiausiu būdu: grynais pinigais pristatymo metu,„Maxima" kasose ar spaudos kioskuose, mokėjimo pavedimu, elektronine bankininkyste arba mokėjimo sistema „PayPal", kredito kortele.

Atsiskaitymas grynaisiais pinigais
Pasirinkus šį mokėjimo būdą, Jūs galėsite susimokėti ne užsakymo metu, bet:

1. Kurjeriui pristačius prekes.
Pastaba: mokant pinigus kurjeriui, turėkite tikslią pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme – sąskaitoje.

2. Atsiimant prekes kiekvieno miesto Lietuvos pašto skyriuje. 

3. Per mokėjimai.lt sistemą: „Maxima" kasose, taip pat kioskuose pažymėtuose "Lietuvos spauda" ir "Narvesen"  ženklais visoje Lietuvoje, taip pat visuose AB "Lietuvos pašto" skyriuose ir "PayPost" kioskuose. Pasirinkus šį mokėjimo būdą, turi būti atsispausdinama mokėjimo sąskaita su barkodu, kuri ir pateikiama vienoje iš mokėjimo vietų, sumokant už pasirinktas prekes. Papildomas aptarnavimo mokestis 0,29 EUR.
 
Banko pavedimu
Pasirinkus šį mokėjimo būdą, Jūs galėsite susimokėti už prekes ne užsakymo metu, o pagal suformuotą užsakymo blanką ar gavus sąskaitą iš www.handyhall.lt. Tik pervedant pinigus skiltyje „Mokėjimo paskirtis" nurodykite užsakymo patvirtinimo ar sąskaitos numerį.
Gavėjo pavadinimas: UAB "Komerta"

Gavėjo kodas: 302539775

Gavėjo PVM kodas: LT100005609810

Gavėjo bankas: Nordea Bank Finland Plc Lietuvos skyrius

Banko kodas: 21400

Gavėjo sąskaita: LT502140030002244491

SWIFT kodas: NDEALT2X

Mokėjimo paskirtis: nurodyti užsakymo patvirtinimo numerį
Įmokos kodas: reikia nurodyti užsakymo patvirtinimo numerį.
 
Internetinė bankininkystė
Pasirinkus šį mokėjimo būdą per mokejimai.lt sistemą, Jūs galėsite susimokėti užsakymo metu. Už prekes bus galima susimokėti naudojantis šiomis elektroninės bankininkystės sistemomis: AB bankas "Swedbank" (Swedbank.lt), AB SEB bankas (Ebankas), bankas AB "DNB" (I-linija), Danske bankas (Danske eBankas), AB „Citadele" bankas (Citadele Interneto bankas), AB Nordea bankas (NetBank), AB "Šiaulių bankas" (SB Linija).
Veiksmų eiliškumas naudojantis elektronine bankininkyste:
·       užpildžius užsakymą, sekančiame žingsnyje „Mokėjimo būdo pasirinkimas" pasirinkite „Mokėjimas per mokejimai.lt" sistemą ir šioje sistemoje pasirinkite mokėjimą per savo banką;
·       Jus būsite nukreiptas į banko puslapį ir elektroninės bankininkystės sistemai bus perduoti duomenys bei suma, kurią reikia apmokėti;
·       elektroninės bankininkystės puslapyje prisijunkite įprastu būdu ir sistema jau bus Jums suformavusi mokėjimą už išsirinktas prekes ir Jums beliks tik patvirtinti mokėjimą;
·       patvirtinus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs būsite grąžintas į www.handyhall.lt. Prisijungimas prie elektroninės bankininkystės saugus, nes duomenys naudojami tik prisijungimui prie banko puslapio, o grįžtant į internetinę parduotuvę www.handyhall.lt neperduodami.
 
Mokėjimo sistema „PayPal"
Pasirinkus šį mokėjimo būdą, Jūs galėsite susimokėti užsakymo metu. Renkantis šį mokėjimo būdą Jūs busite nukreipti į "PayPal" sąskaitą.

Kreditine/debetine kortele
Pasirinkus šį mokėjimo būdą, Jūs galėsite susimokėti užsakymo metu. Už prekes bus galima susimokėti Jūsų turima kreditine/debetine kortele naudojantis elektronine atsiskaitymų sistema. 

„MoQ“ pinigine išmaniajame telefone
„MoQ“ – tai piniginė Jūsų išmaniajame telefone, kuriai nereikia kortelių ir grynųjų pinigų. „MoQ“ programėlę nemokamai galite atsisiųsti iš „App Store“ arba „Google Play“ parduotuvių savo išmaniuosiuose telefonuose. Daugiau informacijos apie šį apmokėjimo būdą galite rasti svetainėje www.moq.lt.
 
Dėl iškilusių klausimų, prašome susisiekti su www.pirma.lt konsultantais elektroniniu paštu: pagalba@pirma.lt.