+370 657 73013
0.00€
Tarpinė suma: 0.00 €
PVM (21%): 0.00 €
Iš viso: 0.00 €

0.00€
Tarpinė suma: 0.00 €
PVM (21%): 0.00 €
Iš viso: 0.00 €
+370 657 73013Akumuliatorių pakrovėjai

Akumuliatorių pakrovėjas: kaip išsirinkti tinkamą?


Didelis produkcijos pasirinkimas visada verčia suabejoti, kokios pasirinkimo galimybės galėtų būti pačiu geriausiu pasirinkimu, tad ir tuomet, kada reikalingas naujas akumuliatorių pakrovėjas, gana dažnu klausimu tampa tai, kaip išsirinkti patį tinkamiausią. Taigi, į ką svarbiausia atsižvelgti?

Akumuliatoriaus tipas ir talpa

Svarbu yra tai, kad būtų pasirenkamas tinkamos įtampos akumuliatorių pakrovėjas, nes netinkamai pasirinkta įtampa gali pridaryti tikrai nemažai  žalos (netinkamos įtampos pakrovėjas gali negrįžtamai sugadinti akumuliatorių). Taip pat atkreipkite dėmesį į tai, kokia yra akumuliatoriaus talpa: lengviesiems automobiliams skirtų akumuliatorių talpa gali svyruoti nuo 35 iki 235 Ah.

Akumuliatoriaus įkroviklio gamintojas

Visada norima, kad įsigyta produkcija tarnautų kuo ilgesnį laiką, tad galima pasidomėti, kokių gamintojų  įkrovikliai yra sulaukę paties palankiausio įvertinimo. Galite ieškoti klientų atsiliepimų ir rekomendacijų, ir tai tikrai padės atrasti pačią palankiausią pasirinkimo galimybę.

Įkroviklio mobilumas

Ieškant tinkamiausio akumuliatoriaus įkroviklio taip pat vertėtų pagalvoti apie tai, ar jis bus pakankamai mobilus. Pavyzdžiui, gali būti pasirenkamas toks akumuliatorių pakrovėjas, kuris veikia įjungtas į elektros lizdą, arba gali būti mobilus – tai yra, juo galima naudotis neišėmus akumuliatoriaus iš automobilio.
Automatinis ar rankinis krovimo būdas?
Akumuliatorių pakrovėjai gali būti įkraunami automatiškai arba rankiniu būdu. Tuo atveju, jei bus pasirenkamas rankinio krovimo akumuliatoriaus įkroviklis, reikės prižiūrėti krovimo procesą bei reguliuoti įtampą. Nors automatinis įkroviklis kainuos brangiau, tačiau juo naudotis galėsite kur kas paprasčiau.

Automobilio įkroviklio kaina

Automobilių pakrovėjų kainos gali labai varijuoti, tad pirmiausia nuspręskite, kokią pinigų sumą galite paskirti jo įsigijimui. Kaina priklausys ne vien tik nuo įkroviklio tipo bei gamintojo, bet taip pat ir nuo įvairių pardavėjų nustatytų kainų, tad visada galima jas palyginti, ir rasti tinkamiausią pasiūlymą.
Jei kiltų dvejonių, koks akumuliatorių pakrovėjas galėtų geriausiai pasiteisinti, tiesiog pasikonsultuokite su specialistais, kurie jums suteiks visą reikalingą informaciją, ir padės kur kas paprasčiau apsispręsti. Tuomet galėsite pasidomėti, kokie pardavėjai šią produkciją gali pasiūlyti pačiomis geriausiomis kainomis, ir priimti tam tikrą sprendimą tikrai nebus labai keblu.