+370 657 73013
0.00€
Tarpinė suma: 0.00 €
PVM (21%): 0.00 €
Iš viso: 0.00 €

0.00€
Tarpinė suma: 0.00 €
PVM (21%): 0.00 €
Iš viso: 0.00 €
+370 657 73013Betono pakaitalas XFiXi

Betono pakaitalas: svarbiausi privalumai ir trūkumai

Nors betonas iki šių dienų yra gana plačiai naudojamas, tačiau atliekantys įvairius statybų ir remonto darbu neretai teigia, kad ši medžiaga nėra pats geriausias sprendimas – nemažai laiko pareikalauja ne tik betono paruošimas, bet taip ir jo liejimas, be to, tenka gana ilgai laukti, kol jis sustings. Laimei, šiandien yra siūloma puiki alternatyva – betono pakaitalas, kuris yra naudojamas vis dažniau. Taigi, kodėl verta pagalvoti apie tokį pasirinkimą?

Taupomas laikas

Naudojant betono pakaitalą įvairius nesudėtingus darbus galima atlikti labai greitai – pavyzdžiui, jei reikia įtvirtinti tvoros stulpą, tam gali prireikti vos penkių minučių. Tuo atveju, jei bus pasirenkamas įprastas betonas, darbai gali trukti kur kas ilgiau. Betono pakaitalo kaina yra tikrai nedidelė, be to, užtikrinama, kad įvairūs sutvirtinimai tinkamai eksploatuojant tarnaus ne mažiau nei dvejus metus.

Atsparumas vandeniui

Betono pakaitalas yra nekenksmingas aplinkai, be to, yra visiškai atsparus vandeniui. Tai užtikrina, kad įvairūs sutvirtinimai puikiai tarnaus esant bet kokioms oro sąlygoms, o tai yra iš tiesų nemažas privalumas. Betono pakaitalas nereikalaus jokio specialaus paruošimo, tad darbų galėsite imtis iš karto.
Paprastas montavimas
Naudojant betoną įvairių darbų atlikimas gali būti gana sudėtingas, ir tai reikalauja gana nemažai laiko. Tuo atveju, jei yra pasirenkamas betono pakaitalas, galima būti tikriems, kad darbų atlikimas bus iš tiesų labai paprastas. Nereikės naudoti vandens ar žvyro, taip pat nebus reikalinga ir betono maišyklė. Reikalingus darbus galėsite atlikti savarankiškai, tad jums nereikės prašyti artimųjų ar specialistų pagalbos.

Didelės pritaikymo galimybės

Betono pakaitalas gali būti naudojamas įvairiose srityse – jis puikiai pasiteisins tada, kai reikės sumontuoti dviračių laikiklius, parko suolus, šiltnamius, ar pan.  Jei reikės atlikti tam tikrus sutvirtinimo darbus, galite net neabejoti, kad betono pakaitalas tam tikrai puikiai tiks.
Taigi, jei norite, kad įvairūs betonavimo darbai būtų atliekami greičiau ir sklandžiau, tam puikiai tiks betono pakaitalas – įvairių darbų atlikimui gali prireikti vos kelių minučių, kai tuo tarpu betonavimo darbai dėl ilgo betono stingimo yra užbaigiami tik po maždaug 24 valandų.