+370 657 73013
0.00€
Tarpinė suma: 0.00 €
PVM (21%): 0.00 €
Iš viso: 0.00 €

0.00€
Tarpinė suma: 0.00 €
PVM (21%): 0.00 €
Iš viso: 0.00 €
+370 657 73013Ekologiška kosmetika

Ekologiška kosmetika – vis labiau populiarėjantis pasirinkimas

Kosmetikos priemonių įvairovė šiuo metu yra tikrai labai didelė, tad ne visais atvejais yra paprasta nuspręsti, kokią vertėtų pasirinkti. Kai siekiama, kad kosmetikos sudėtyje būtų tik natūralūs ingredientai, puikiu pasirinkimu gali būti ekologiška kosmetika, kuri puikiai tinka tiems žmonėms, kurie yra alergiški įvairioms sintetinėms medžiagoms. Naudojantys tokią kosmetiką žino, kad jie ne tik prisideda prie gamtos išsaugojimo, bet taip pat tinkamai puoselėja odą ar plaukus.

Natūrali ir ekologiška kosmetika: kuo jos skiriasi?

Nors neretai manoma, kad ekologiška ir natūrali kosmetika yra visiškai tapatūs dalykai, tačiau tai nėra tiesa. Visa ekologiška kosmetika yra natūrali, tačiau ne kiekviena natūrali kosmetika yra ekologiška. Kodėl? Paprasčiausiai ekologiškais gali būti laikomi tik tie produktai, kuri turi tą patvirtinantį sertifikatą, o tai reiškia, kad kosmetikos sudėtyje naudojamos natūralios priemonės privalo būti patvirtintos tam tikrų institucijų. Ekologiškoje kosmetikoje visos sudėtinės dalys turi būti patikrinamos ir patvirtinamos, o natūralioje kosmetikoje net ne visi ingredientai gali būti natūralūs. Pirkdami ekologišką kosmetiką galite būti užtikrinti, kad visos joje esančios sudedamosios dalys yra natūralios ir ekologiškos.

Kaip atskirti ekologišką kosmetiką?

Įprastai pagrindinė ekologiškos kosmetikos sudedamoji dalis yra aliejus arba vanduo. Jei matote, kad pagrindinė sudedamoji dalis yra kitokia, tai gali būti rimtas signalas, kad kosmetika nėra ekologiška. Taip pat tokia kosmetika privalo turėti sertifikatą, tad ji yra pažymėta specialiu ženkliuku. Dažniausiai ekologiška kosmetika yra parduodama aliumininėje ar stiklinėje taroje, nes plastikas neleidžia išlaikyti gerųjų medžiagų savybių. Na, ir galiausiai, – atkreipkite dėmesį į tai, kokia yra kosmetikos galiojimo trukmė (ekologiška kosmetika galioja gana trumpai).

Kodėl verta rinktis ekologišką kosmetiką?

Rinkdamiesi ekologišką kosmetiką prisidėsite prie gamtos išsaugojimo, o tai – tikrai nemažas privalumas. Taip pat galėsite būti užtikrinti, kad ekologiška kosmetika padės pasiekti ilgalaikių rezultatų, nesukels alergijos, ir t.t. Daugybė sintetinių kosmetikos priemonių leidžia pasiekti puikaus rezultato, tačiau jis būna trumpalaikis, o vėliau tenka svarstyti, kodėl taip smarkiai išsausėjo plaukai, kodėl suprastėjo odos būklė, ir t.t. Rinkdamiesi ekologišką kosmetiką galite neabejoti, kad taip nenutiks – nors rezultatus pastebėsite kiek vėliau, tačiau jie bus ilgalaikiai.