+370 657 73013
0.00€
Tarpinė suma: 0.00 €
PVM (21%): 0.00 €
Iš viso: 0.00 €

0.00€
Tarpinė suma: 0.00 €
PVM (21%): 0.00 €
Iš viso: 0.00 €
+370 657 73013Namų robotai

Namų robotai – dar efektyvesniam laiko taupymui

Nuolatinis laiko trūkumas gana dažnai verčia ieškoti tokių galimybių, kurios padėtų tam tikrus darbus atlikti greičiau ir paprasčiau. Vienas tokių sprendimų – tai namų robotai, kurie padės sutaupyti tikrai nemažai laiko. Šiuo metu galima rinktis labai įvairius namų robotus – dulkių siurblius, grindų ar langų plovėjus, taip pat ir  namų aplinka besirūpinančius robotus vejapjoves. Nors pasirinkimo galimybių yra ne taip ir mažai, tačiau didžiausio populiarumo mūsų šalyje sulaukė robotai dulkių siurbliai, kurie gali puikiai pasitarnauti kiekvienuose namuose.

Laisvą laiką skirkite savo pomėgiams

Jei pasakytumėte, kad jūsų pomėgis – šluoti ar siurbti grindis, tuo tikrai niekas nepatikėtų, tad namų robotai leis jums užsiimti kur kas malonesne veikla. Grįžus iš darbo mažų mažiausiai norisi tvarkyti namus, todėl šią užduotį patikėkite išmaniajai technikai. Būsite maloniai nustebinti, kad tokia technika padeda sutaupyti iš tiesų nemažai laiko.
Efektyvumas be didelių investicijų
Nors gana dažnai manoma, kad namų robotai gali pareikalauti tikrai nemažai investicijų, tačiau įsitikinsite, kad taip nėra. Šiuo metu tokios įrangos galim įsigyti iš tiesų palankiomis kainomis, tad baimintis, kad tai gali kainuoti pernelyg brangiai, tikrai neverta. Apsilankę tokią produkciją siūlančiose parduotuvėse galėsite palyginti nustatytas prekių kainas, ir tikrai visada rasite pačias palankiausias pasirinkimo galimybes.

Užtikrinamas funkcionalumas

Namų robotai gali veikti net ir tada, kai jūsų nėra namuose, taigi, visada galėsite grįžti į sutvarkytus namus. Tereikės nustatyti tinkamiausias programas, ir galėsite būti užtikrinti, kad robotų  veiksmingumas bus maksimalus. Robotai dažniausiai apeina įvairias namuose esančias kliūtis, tad tokia įranga puikiai tinka ir tada, jei namuose yra augintinių.

Raskite jums labiausiai tinkantį namų robotą

Turbūt kiekvienas turi bent vieną itin nemėgstamą namų ruošos darbą, tad visada galima pagalvoti apie jo perleidimą išmaniajai namų technikai. Jei nesate užtikrinti, kokie namų robotai galėtų geriausiai pasiteisinti, visada galite pasikonsultuoti su pardavėjais, kurie atsakys į jums kylančius klausimus, ir padės kur kas paprasčiau apsispręsti. Taigi, jei svarstote įsigyti namų robotą, apgalvokite įvairias pasirinkimo galimybes, ir tikrai rasite tinkamiausią sprendimą.
-4%
2 metai
274.00 €
284.00 €
-25%
2 metai
295.80 €
395.80 €