+370 657 73013
0.00€
Tarpinė suma: 0.00 €
PVM (21%): 0.00 €
Iš viso: 0.00 €

0.00€
Tarpinė suma: 0.00 €
PVM (21%): 0.00 €
Iš viso: 0.00 €
+370 657 73013Namų ir sodo technika

Žoliapjovės benzininės: svarbiausi privalumai ir trūkumai

Renkantis žoliapjovę gana dažnai svarbiu kriterijumi tampa tai, kokia yra jos kaina, ar žoliapjovė yra pakankamai efektyvi, ir t.t. Vis dėlto, pati svarbiausia žoliapjovės savybė yra jos tipas, tad neretai susimąstoma, ką vertėtų rinktis: mechaninę, elektrinę ar benzininę žoliapjovę. Šį kartą pakalbėkime apie pastarąjį pasirinkimą, taigi, kokiomis savybėmis pasižymi žoliapjovės benzininės, ir ar toks sprendimas tikrai gali pasiteisinti?

Didelis manevringumas

Vienas svarbiausių benzininių žoliapjovių privalumų yra tai, kd jos yra labi manevringos. Nereikia rūpintis, ar šalia bus elektros lizdas, nes pjaunant žolę benzinine žoliapjove tai paprasčiausiai nebus aktualu. Palanku tai, kad žoliapjovės benzininės gali būti naudojamos ir tuomet, kd žolės plotai yra gana nedideli, ir tuomet, jei tenka pjauti didesnius (20-30 arų) plotus.

Paprastas aptarnavimas

Renkantis žoliapjovę dažnai svarbu ne vien tik tai, ar jos kaina yra pakankamai nedidelė, bet taip pat ir tai, ar jos aptarnavimas nėra labai sudėtingas. Daugumoje servisų benzininių žoliapjovių specifika yra puikiai išmanoma, tad galite net neabejoti, kad sugedus žoliapjovei nekils jokių problemų ją sutaisyti. Be to, tokių žoliapjovių remontas įprastai nėra labai brangus.

Didelis modelių pasirinkimas

Benzininių žoliapjovių asortimentas yra tikrai labai didelis, tad visada galima išsirinkti tokią produkciją, kuri geriausiai pateisintų jūsų lūkesčius. Pasitarę su žoliapjovėmis prekiaujančiais specialistais galėsite gauti atsakymus į jums kylančius klausimus, tad priimti vienokį ar kitokį sprendimą nebus labai sudėtinga.

Tinka tankiai žolei pjauti

Žoliapjovės benzininės puikiai pasiteisina ir tuomet, kada tenka pjauti tankią žolę. Naudojant kitų tipų žoliapjoves tą atlikti gali būti gana sudėtinga, tad šis pasirinkimas iš tiesų gali būti vienas palankiausių. Tokia žoliapjovė apima gana didelį pjaunamos žolės plotą, tad darbų atlikimas yra pakankamai greitas bei sklandus.
Vis dėlto, reikėtų įvertinti, kad žoliapjovės benzininės yra ganėtinai sunkios, todėl žolės pjovimo darbai pareikalaus šiek tiek jėgos. Jei žoliapjovės svoris jūsų negąsdina, toks sprendimas gali iš tiesų pasiteisinti: tereikės išsirinkti tinkamiausią žoliapjovės modelį, ir jūsų namų aplinka visada atrodys tvarkingai.