+370 657 73013
0.00€
Tarpinė suma: 0.00 €
PVM (21%): 0.00 €
Iš viso: 0.00 €

0.00€
Tarpinė suma: 0.00 €
PVM (21%): 0.00 €
Iš viso: 0.00 €
+370 657 73013Diržai ir laikysenos korektoriai

Laikysenos koreguoklis – turintiems stuburo problemų ir ne tik

Vis daugiau žmonių renkasi sėdimą darbą, todėl anksčiau ar vėliau gali būti pastebimi laikysenos pakitimai. Deja, tai neigiamai atsiliepia ir stuburui, dėl ko vėliau gali išsivystyti ir įvairios ligos. Kad taip nenutiktų, palankiu pasirinkimu visuomet yra  laikysenos koreguoklis, kuris tinkamas ir vaikams, ir suaugusiesiems.

Stuburo iškrypimo prevencija

Laikysenos koreguoklis padeda užkirsti kelią stuburo iškrypimams ir dėl to atsirandančioms nugaros problemoms, todėl šį daiktą tiesiog privalo turėti kiekvienas, kuris rūpinasi savo sveikata.  Ne visada yra paprasta pastebėti, kad laikysena tapo netaisyklinga, todėl koreguoklis padės palaikyti tinkamą stuburo padėtį.

Jokių nepatogumų

Nors gali atrodyti, kad laikysenos koreguoklis gali gerokai apriboti judesius, tačiau įsitikinsite, kad taip nėra. Iš tiesų šis daiktas nesudaro jokių nepatogumų, o jūs galėsite būti visiškai ramūs, kad stuburo padėtis bus tikrai taisyklinga.

Sprendimas palankia kaina

Džiugina tai, kad laikysenos koreguoklis parduodamas tikrai palankia kaina, todėl rūpintis sveikata gali kiekvienas mūsų. Tereikia pasirinkti reikalingą laikysenos koreguoklio dydį, ir netrukus galėsite pradėti jį dėvėti. Laikysenos korektorius gali būti dėvimas po drabužiais arba ant jų – galėsite nuspręsti savarankiškai, kuris šių pasirinkimų bus palankesnis.

Rinkitės pagal dydį

Laikysenos koreguokliai yra skirstomi pagal dydį, todėl rasti tinkamiausią pasirinkimą tikrai nebus labai keblu. Jums tereikės atkreipti dėmesį į tai, kokioms apimtims yra pritaikyti laikysenos koreguokliai, ir rasti palankiausią pasirinkimą tikrai nebus labai sudėtinga. Laikysenos koreguokliai yra pritaikyti ir vyrams, ir moterims, todėl renkantis tinkamą koreguoklį tereikės atsižvelgti į nurodytą jo apimtį.
Laikysenos koreguoklis leidžia paprasčiau palaikyti fiziologiškai taisyklingą laikyseną, ir tai padeda išvengti įvairių stuburo deformacijų – skoliozės, kuomet stuburas pakrypsta į šoną, kifozės, osteoporozės, ir t.t. Specialistų teigimu, laikysenos koreguoklis gali būti viena veiksmingiausių priemonių, kuomet siekiama, kad stuburo padėtis visuomet būtų taisyklinga. Nors iš pradžių gali atrodyti, kad dėvėti laikysenos koreguoklį yra gana nepatogu, tačiau vėliau įsitikinsite, kad ši priemonė yra tikrai labai veiksminga, o taisyklingos stuburo padėties palaikymas atrodys gerokai patogesnis nei kūprinimasis.