+370 657 73013
0.00€
Tarpinė suma: 0.00 €
PVM (21%): 0.00 €
Iš viso: 0.00 €

0.00€
Tarpinė suma: 0.00 €
PVM (21%): 0.00 €
Iš viso: 0.00 €
+370 657 73013Elektrinės grindinio šildymo sistemos

Šildymo kabelių kilimėliai – alternatyvus šildymo būdas

Vandeninis grindinis šildymas yra ganėtinai dažnas pasirinkimas, tačiau tokio šildymo įrengimas kartais pareikalauja gana nemažų laiko sąnaudų ir didelių pastangų. Šildymo kabelių kilimėliai – tai puiki vandeninio grindinio šildymo alternatyva, nes tokią šildymo sistemą yra gana nesudėtinga įrengti, be to, tokią galimybę galima rinktis tada, kai klojamos naujos plonos konstrukcijos grindys, ar tada, jei atnaujinama sena grindų danga.

Šildymo kabelių kilimėlių tipai

Šildymo kabelių kilimėliai yra skirstomi į kelias grupes. Šildymo kabelių kilimėlių tipai yra skiriami pagal tai, kur jie yra montuojami:
  • Šildymo kilimėliai, pritaikyti laminatui arba medinėms grindims, kurie yra montuojami po grindų danga į išlyginamąjį betono sluoksnį;
  • Šildymo kilimėliai, skirti betono grindims, yra montuojami po grindų plytelėmis, po marmurine ar akmens danga. Šie šildymo kilimėliai yra montuojami į plytelių klijų sluoksnį;
  • Šildymo kilimėliai gali būti pritaikyti ir medinėms grindims ar laminatui su aliuminio folija. Šie šildymo kilimėliai yra montuojami tiesiog po grindų danga.

Kur gali būti pritaikomi šildymo kilimėliai?

Šildymo kabelių kilimėliai gali būti pritaikomi įvairios paskirties patalpose – ir komercinėse, ir gyvenamosiose. Dažnais atvejais toks šildymo būdas yra pritaikomas laukiamajame, svetainėje ar kitos paskirties patalpose. Vis dažniau nusprendžiama tokį šildymo būdą pasirinkti vonios kambariui, kur neretai yra reikalingas papildomas šilumos šaltinis. Nors tokią galimybę dažniausiai nusprendžia rinktis nuosavų namų gyventojai, tačiau šildymo kabelių kilimėliai puikiai tinka ir daugiabučiuose, kuriuose reikalingas papildomas šilumos šaltinis (tai itin praverčia tada, kai dar nėra įjungtas ar jau yra išjungtas centralizuotas šildymas).

Grindinio šildymo termostatai

Grindinio šildymo kabelių kilimėliai yra valdomi naudojant termostatą. Tai padeda palaikyti optimalią temperatūrą patalpose, tad galima būti užtikrintiems, kad namai pernelyg smarkiai neprišils. Patogu ir tai, kad termostatai leidžia pasirinkti pageidaujamą režimą, kuris kiekvieną savaitės dieną gali būti vis kitoks. Termostatai įprastai turi apsaugą nuo vaikų – niekam ne paslaptis, kad vaikai yra labai smalsūs, tad tiesiog žaisdami gali pakeisti termostato nustatymus. Jei nutiktų taip, kad dingtų elektra, termostatas išsaugos užprogramuotus duomenis, todėl tai neturės jokios įtakos šildymo veikimui.