+370 657 73013
0.00€
Tarpinė suma: 0.00 €
PVM (21%): 0.00 €
Iš viso: 0.00 €

0.00€
Tarpinė suma: 0.00 €
PVM (21%): 0.00 €
Iš viso: 0.00 €
+370 657 73013Kompresinės pėdkelnės, kojinės ir puskojinės

Kuo naudingos kompresinės kojinės ir kaip jas išsirinkti?

Jei dienos pabaigoje jaučiate kojų sunkumą ir nuovargį, didelė tikimybė, kad jums pagelbės kompresinės kojinės, kurios padeda kovoti su venų varikoze bei mažina kojų tinimą keliaujant ar ilgai stovint. Tokia produkcija yra skirstoma pagal kojų suspaudimo lygį: šios kojinės gali būti gydomosios arba profilaktinės.

Kada gali praversti kompresinės kojinės?

  • Tai – puiki išeitis keliaujant, kada ilgą laiką tenka sėdėti transporto priemonėje;
  • Kai dėl paveldimumo didesnė rizika sirgti venų varikoze;
  • Kai darbo metu tenka daug stovėti ar sėdėti;
  • Kai vakarais jaučiamas kojų sunkumas;
  • Kai intensyviai sportuojama;
  • Nėštumo metu;
  • Jei turima antsvorio;
  • Kai siekiama išvengti kraujotakos sutrikimų;
  • Jei buvo atliktos tam tikros operacijos.

Kompresinių kojinių ilgis

Kompresinės kojinės gali būti iki kelių, iki šlaunų vidurio arba iki pat šlaunų viršaus (taip pat galima rinktis ir pėdkelnes). Kojinių ilgis yra pasirenkamas pagal tai, kokios kojų vietos yra probleminės: jei  dvejojate, rekomenduojama rinktis ilgas kojines arba pėdkelnes.

Kompresinių kojinių dydžiai

Kompresinės kojinės nėra universalios, todėl svarbu pasirinkti tinkamą jų dydį. Renkantis kojines svarbu išmatuoti kojos apimtį skirtingose jos vietose, ir tai tikrai padės pasirinkti pačią tinkamiausią produkciją (skirtingi gamintojai pateikia kompresinių kojinių dydžių lenteles).
Atviri ar uždari pirštų galai?
Kompresinės kojinės gali būti atvirais arba uždarais pirštų galais, tad gali kilti klausimas, kuris šių pasirinkimų yra palankesnis. Tuo atveju, jei kojų pirštai yra skausmingi, arba jūsų pėdos yra labai plačios, rinkitės kompresines kojines, kurių pirštų galai yra atviri, o kitais atvejais gali tikti ir uždaros kojinės.

Ar kompresinės kojinės yra tinkamos vasarą?

Tikrai taip. Vasaros metu dažniausiai yra jaučiamas venų varikozės paūmėjimas, todėl šiuo laikotarpiu mūvėti kompresines kojines taip pat yra rekomenduojama. Nors gali atrodyti, kad šiltuoju metų laiku su kompresinėmis kojinėmis gali būti pernelyg nepatogu, tačiau pastebėsite, kad jūsų savijauta yra kur kas geresnė.
Taigi, svarbiausi pasirinkti tinkamas kompresines kojines, ir galite net neabejoti, kad tai teigiamai atsilieps jūsų sveikatai ir bendrai savijautai.